Vyhledávání zboží
Informace
Zde se nacházíte: Domů Ceny jsou zobrazeny včetně DPH

Prodej kotlů značek ENBRA a Unical

Plynové kondenzační kotle
Hlavní výhodou všech variant kotlů ENBRA CD je použití patentovaného nerezového výměníku COMBI-TECH. Výměníky jsou konstruovány z jedné masivní nerezové trubky o průřezu 28mm a tloušťce stěny 0,8mm. Velký objem vody ve výměníku přináší výrazně menší zanášení a jednotrubkové provedení zaručuje stoprocentní čistitelnost . Pro průtokový ohřev se používá bithermický výměník ( trubka v trubce ), kde trubka pro přípravu TV má průřez 15mm. Použití výměníků COMBI-TECH v kombinaci s kvalitními komponenty umožňuje poskytnout bezplatnou záruku 5 let na celý kotel. Všechny kotle ENBRA CD vynikají širokým pásmem modulace 1:9. Dalšími nespornými výhodami kotlů ENBRA CD jsou jejich malé rozměry a nízká hlučnost. Všechny kotle ENBRA CD disponují ekvitermní regulací už v základní výbavě. Kotle lze ovládat pokojovými termostaty typu on/off, nebo OpenTherm. Taky lze využít externího analogového signálu 0-10V pro řízení kotlů na výstupní výkon, nebo teplotu.


Italská společnost Unical je významným evropským výrobcem plynových teplovodních, horkovodních a parních kotlů, které zaručují

  • - vysokou bezpečnost 
  • - nízkou spotřebu energie 
  • - vysoký respekt k životnímu prostředí 
  • - inovaci dle potřeb trhu 

 Společnost Unical byla založena v roce 1972. Jedna část investic byla realizována do výstavby výrobních a skladovacích center, a druhá část do vývoje a inovace výrobků, které podléhají standardům vysoké kvality. Výrobní základna je soustředěna v továrnách Caorso (Itálie) a Carbonara (Itálie), které vynikají vysokým stupněm automatizace a robotizace. V první továrně jsou vyráběny nástěnné a kondenzační plynové kotle, obojí s atmosférickými nebo premix hořáky, (od 12 – 630 kW). Ve druhé atmosférické kotle, kotle na pevná paliva a ocelové kotle s plynovými tlakovými hořáky (od 11 do 3 500 kW).

Na český trh vstoupily výrobky Unical v roce 1993, kdy se v licenci této značky začaly ve společnosti Dakon montovat nástěnné plynové kotle řady DUA, později řady BEA, IPSE, DUA PLUS a KOMPAKT. V roce 2005 byla ve společnosti Dakon výroba licenčních kotlů Unical ukončena v  souvislosti s příchodem nového německého vlastníka. Za uvedené období bylo v České Republice nainstalováno více než 100 tisíc nástěnných kotlů vyrobených v licenci společnosti Unical.

 

Náhradní díly pro topení a ohřev

Jsme firma zabývající se maloobchodním i velkoobchodním prodejem náhradních dílů pro topení a ohřev. Samozřejmostí je seriózní jednání, technické poradenství a znalost sortimentu, podložené 20 lety praxe v oblasti náhradních dílů.  Především zajišťujeme náhradní díly pro výrobky těchto značek: DAKON, DZD DRAŽICE, KARMA ČESKÝ BROD, MORA-TOP, TATRAMAT, VIADRUS, OPOP, GENERAL, JOHN WOOD, MORA, GAS, DESTILA, FERROLI. Dále zajišťujeme náhradní díly do akumulačních kamen, elektrodíly do sporáků a ostatní varné techniky všech značek.

Nejnovější zboží